Adolescentă plecată de acasă, căutată de polițiștii bihoreni. Dacă aţi văzut-o, sunaţi la 112!

La data de 22 iulie 2025, la ora 22.50, polițiștii Secției nr.4 de Poliție Rurală Marghita din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Bihor au fost sesizați că, în cursul aceleiași zile, în jurul orei 17.00, o minoră, de 13 ani, din localitatea Voivozi, județul Bihor – VENTER DENISA,a plecat voluntar de la domiciliu și nu a mai revenit.

Acesta a mai fost plecată voluntar de la domiciliu, în repetate rânduri, fiind găsită de polițiști de fiecare dată.

SEMNALMENTE: înălţime 1,60 m, greutate aproximativ 51 de kg., constituție atletică, faţă ovală, păr șaten, de lungime medie, purtat prins în coadă, ochi căprui.  

ÎMBRĂCĂMINTE: Tricou negru, pantaloni scurți, negri, papuci galbeni, din cauciuc.

Cetăţenii care pot furniza orice informaţii în legătură cu această persoană sunt rugaţi să contacteze cea mai apropiată unitate de Poliţie şi să apeleze gratuit numărul de telefon 112! Nu uitaţi că orice informaţie poate readuce o persoană dispărută în sânul familiei!

Alte știri