Echipa companiei Madrugada a câștigat Turneul de Fotbal Cupa Companiilor, ediția 2016

Echipa companiei Madrugada a câștigat Turneul de Fotbal Cupa Companiilor organizat în acest an de Agenția de Dezvoltare Locală Oradea SA, societatea care administrează parcurile industriale din oraș. Fotbaliștii companiei au învins în finală echipa Plexus cu 4-3. Finala mică a fost disputată de echipele companiilor Rozoti și H-Essers iar rezultatul final s-a decis prin lovituri de departajare, scor final 3-2.

Clasamentul este următorul:

1. Madrugada
  2. Plexus
  3. Rozoti
  4. H–Essers

Echipele care s-au clasat pe primele trei locuri au fost premiate de organizatori cu câte o cupă, o minge de fotbal și o diplomă, iar celelalte au primit fiecare câte o diplomă de participare.

La ediția din acest an a Turneului de Fotbal Cupa Companiilor au participat 13 echipe.