Poloiștii de la CSM Oradea au meci greu acasă, în manșa a 2-a din sferturile de finală LEN EuroCup

CSM Oradea întâlnește Panionios GSS în manșa a 2-a din sferturile de finală LEN EuroCup – ediția 2022/23. Meciul are loc miercuri (08.02), ora 17:00, la bazinul olimpic Ioan Alexandrescu din Oradea.

Formația antrenată de Ciprian Cîmpianu și Christian Sandor a cedat în partida tur, desfășurată în urmă cu două săptămâni în Grecia, scor 5-10.

În Superliga NaționalăCSM Oradea a obținut doua victorii în propriul bazin. Este vorba despre succesele obținute în compania lui Politehnica Cluj-Napoca și Dinamo București.

Intrarea la meci se face pe bază de bilet. Costul unuia este de 20 lei pentru adulți, respectiv 5 lei pentru elevi.