România învinge Anglia cu 4-2. George Puşcaş a deschis scorul din penalty

România învinge Anglia cu 4-2! Primul gol a fost marcat de bihoreanul George Puşcaş in minutul 74, din penalty. Tot pentru România au mai marcat Ianis Hagi şi Florinel Coman, de doua ori. Tricolorii sunt acum cu un pas în semifinalele Campionatului European!

La 21 de ani fără o zi, respectiv la 19 ani şi o zi, de la celebrele victorii ale naţionalei României împotriva Angliei la Campionatul Mondial din 1998 şi Euro 2000, tricolorii mici scriu o nouă filă de istorie în confruntările cu naţionala albionului.

Distribuie informația

Casă de vânzare în Sânnicolau Român, 3 camere - 150 mp, verandă, anexe. Plus o bucătărie de vară. Teren pentru grădină în suprafață de 15 ari. Fântână proprie. Posibilități de racordare la canalizare, apă și gaz. Drum asfaltat. Zonă foarte liniștită la o distanță de 30 km de Oradea, iar ca timp aprozimativ 30 minute, pe drumul noul realizat pe la Livada. Prețul 35.000 euro. Negociabil. Telefon 0743183715.